www.anko.swiebodzin.pl

ANKO - Zakład Wdrożeniowo-Produkcyjny
ul. Słoneczna 34, 66-200 Świebodzin
Regon 970559101, NIP 927-109-39-23

O firmie

Zajmujemy się głównie realizacją inwestycji związanych z produkcją, montażem obiektów przesyłowych o konstrukcjach stalowych, pokryciami dachowymi, zadaszeniami i modernizacją obiektów użytkowych, wykonywaniem ogrodzeń, bram i balustrad a także wykonywaniem boisk sportowych.

Nie boimy się wyzwań, posiadane uprawnienia, wyposażenie (urządzenia i maszyny budowlane) a przede wszystkim zespół doświadczonych fachowców pozwala nam podjąć się wykonania każdych nawet nietypowych przedsięwzięć w optymalnie krótkim czasie. Naszym priorytetem jest wysoka jakość, rzeczowa i kompetentna obsługa naszych klientów. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.

 

 

Hale i konstrukcje stalowe
Firma "ANKO" wykonuje kompleksowo obiekty o konstrukcji stalowej tj. jej wytworzenie, montaż wraz z dostawą i montażem pokrycia dachu, obudową ścian jak też elementów dodatkowych takich jak: pasma świetlne, klapy dymne, bramy, okna, drzwi itp. Posiadamy certyfikat autoryzowanego wykonawcy BalexMetal oraz licencje wykonawcy powłok ognioochronnych Flame Stal. Wykonamy także różne inne konstrukcje pomocnicze takie jak drabiny, schody, podesty i inne dostosowane do potrzeb klienta.

 

Pokrycia dachowe i ścienne
Firma "ANKO" wykonuje montaż pokrycia dachowe oraz obudowy ścian z płyt warstwowych, blach trapezowych jak i blachodachówki wraz z obróbkami blacharskimi.

 

Modernizacja obiektów
Firma "ANKO" wykonuje również modernizację obiektów przemysłowych, magazynowych oraz obiektów hodowlanych połączonych częstą z rozbudową lub też z adaptacją do innych, niż dotychczasowe celów użytkowych.

 

Zadaszenia i pasma świetlne
Firma " ANKO" wykonuje różnego rodzaju zadaszenia, wiatrołapy, daszki jak i pasma świetlne. Dostarczają one naturalne światło, a jednocześnie chronią przed wiatrem i śniegiem. Zadaszenia wykonane są na solidnej konstrukcji aluminiowej lub stalowej ocynkowanej pomalowanej proszkowo z wypełnieniem z płyt poliwęglanowych.

 

Ogrodzenia i balustrady
Firma "ANKO" wykonuje różnego rodzaju ogrodzenia, przęsła ogrodzeniowe, bramy rozwierane i przesuwne wraz z automatyka, balustrady schodowe i balkonowe. Realizujemy nie tylko wzory własne, ale i indywidualne projekty, dostosowując się do wymagań klienta. Jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje nawiązania współpracy.

 

Boiska sportowe
Firma "ANKO" wykonuje ogrodzenia boisk sportowych wraz z bramami i furtkami. Wykonujemy również piłkochwyty, które zabezpieczają boiska przed wydostaniem się piłki. Piłkochwyty są produkowane na dowolną długość, a wysokość siatki od 4 do 6m.

 

Indywidualne projekty wg potrzeb
Firma "ANKO" wykonuje projekty i urządzenia według potrzeb i wymagań klienta.

 

 

Zapraszay do współpracy !